Bloodshot (2020)
Hata Bildir Favorilere Ekle
Beğen (1)

Bu filmin kaynağı henüz eklenmemiş veya telif hakları dolayısıyla kaldırılmış...


Film Bilgileri
Bloodshot

Oyuncular: Patrick Kerton, Jason Goliath, Shelani Van Niekerk, Jeremy Jess Boado, Keeno Lee Hector, Freyja Stern, Donovan Goliath, Tsogt Baysgalan, Hilton Sun, Gary Naidoo, Austin Rose, Ryan Kruger, Michael Kirch, Ryan Michael Sin, Nic Rasenti, Charlie Bouguenon, Maarten Römer, Alex Anlos, Tyrel Meyer, David Dukas, Clyde Berning, Tamer Burjaq, Siddharth Dhananjay, Alex Hernandez, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Guy Pearce, Lamorne Morris, Talulah Riley, Toby Kebbell, Sam Heughan, Eiza González, Vin Diesel,

Vizyon Yılı: 2020

Kategori: Dram Filmleri

Filmin Süresi: 109 Dk.

IMDb Puanı: 7/10

TMDb Puanı: 7.1/10


Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison'ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele vermeye başlayacaktır. Garrison, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkaracaktır.

Film Yorumları (0)
E-Mail adresiniz yorumlarda gözükmeyecektir.

Bu film için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :) Unutma! Yorumun film ile ilgili önemli bir detay içeriyorsa spoiler butonunu kullanmayı unutma!