Inception (2010)
Hata Bildir Favorilere Ekle
Beğen (1)

Film telif hakları nedeniyle kaldırılmıştır!

Bu filmin kaynağı henüz eklenmemiş veya telif hakları dolayısıyla kaldırılmış...


Film Bilgileri
Inception

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Nicole Pulliam, Jason Tendell, Jack Gilroy, Alex Lombard, Jill Maddrell, Carl Gilliard, Angela Nathenson, Natasha Beaumont, Kraig Thornber, Jack Murray, Adam Cole, Mark Fleischmann, Shelley Lang, Magnus Nolan, Helena Cullinan, Marc Raducci, Tai-Li Lee, Jean-Michel Dagory, Nicolas Clerc, Virgile Bramly, Coralie Dedykere, Silvie Laguna, Tim Kelleher, Russ Fega, Miranda Nolan, Ryan Hayward, Earl Cameron, Yuji Okumoto, Claire Geare, Johnathan Geare, Tohoru Masamune, Taylor Geare, Talulah Riley, Pete Postlethwaite, Dileep Rao, Lukas Haas, Michael Caine, Tom Berenger, Marion Cotillard, Tom Hardy, Cillian Murphy, Ellen Page, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio, Michael Gaston, Peter Basham, Andrew Pleavin, Felix Scott, Lisa Reynolds, Shannon Welles,

Vizyon Yılı: 2010

Kategori: Macera Filmleri

Filmin Süresi: 148 Dk.

IMDb Puanı: 1/10

TMDb Puanı: 1/10


Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmak olan Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Film Yorumları (0)
E-Mail adresiniz yorumlarda gözükmeyecektir.

Bu film için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :) Unutma! Yorumun film ile ilgili önemli bir detay içeriyorsa spoiler butonunu kullanmayı unutma!