Mission: Impossible (1996)
Hata Bildir Favorilere Ekle
Beğen (0)

Bu filmin kaynağı henüz eklenmemiş veya telif hakları dolayısıyla kaldırılmış...


Film Bilgileri
Mission: Impossible

Yönetmen: Brian De Palma

Oyuncular: Tom Cruise, Jon Voight, Emmanuelle Béart, Henry Czerny, Jean Reno, Ving Rhames, Kristin Scott Thomas, Vanessa Redgrave, Ingeborga Dapkūnaitė, Valentina Yakunina, Marek Vašut, Nathan Osgood, John McLaughlin, Rolf Saxon, Karel Dobrý, Andreas Wisniewski, David Shaeffer, Rudolf Pechan, Gaston Šubert, Ricco Ross, Mark Houghton, Bob Friend, Annabel Mullion, Garrick Hagon, Jiřina Třebická, Andrzej Borkowski, Maya Dokic, Sam Douglas, Olegar Fedoro, Carmela Marner, Mimi Potworowska, David Schneider, Helen Lindsay, Pat Starr, Richard D. Sharp, Randall Paul, Sue Doucette, Graydon Gould, Tony Vogel, Michael Rogers, Laura Brook, Morgan Deare, David Phelan, Melissa Knatchbull, Ion Caramitru, Dale Dye, Marcel Iureș, Keith Campbell, Michael Cella, Emilio Estevez, Harry Fielder, Toby Hinson, John Knoll, Paul Markham,

Vizyon Yılı: 1996

Kategori: Gerilim Filmleri

Filmin Süresi: 110 Dk.

IMDb Puanı: 6.9/10

TMDb Puanı: 6.9/10


Bir IMF (İmkansız Görev Gücü) görevinde olan, Jim Phelps ve ekibi, IMF ekibinin içine sızmış bir köstebeği ortaya çıkartmaya çalışıyorlardır. Herşey yolunda giderken birden operasyon ters gitmeye başlar ve ekipte Ethan Hunt dışında herkes ölür. IMF merkezi hainin o olduğunu düşünüyordur ve ona bu yönde kanıtlar sunarlar. Fakat Ethan Hunt masum olduğunu biliyordur. Kendisini temize çıkarmak için kaçacaktır.

Film Yorumları (0)
E-Mail adresiniz yorumlarda gözükmeyecektir.

Bu film için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :) Unutma! Yorumun film ile ilgili önemli bir detay içeriyorsa spoiler butonunu kullanmayı unutma!